Zaujímavosti

Kalendár 2019

Ponúkame Vám aktuálny celofarebný visiaci kalendár na rok 2019 s reprodukciami malieb koní z Národného žrebčína, vhodný aj ako darček. Formát A3, cena kalendára je 6.50,- EUR.
Kalendár 2019
 
 
Ponúkame Vám aktuálny celofarebný mesačný stolový kalendár na rok 2019 s reprodukciami malieb koní z Národného žrebčína. Stolový kalendár má 13 strán a vďaka svojej veľkosti 150 mm x 130 mm je veľmi praktický a vhodný aj ako darček. Cena kalendára je 3.50,- EUR.
Kalendár 2019
 
Objednať si ho môžete na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
 

Za lipicány po hřebčínech Evropy


Ponúkame Vám novú celofarebnú fotografickú publikáciu, ktorá vznikla počas expedície českého fotografa Dalibora Gregora naprieč európskymi žrebčínmi, kde chovajú lipicana, jedno z najstarších kultúrnych plemien koní chovaných v Európe. Spoznáte ich charakter, historický vývoj, výcvik a podmienky ich chovu.

Túto knihu si môžete objednať v Národnom žrebčíne „Topoľčianky š.p. na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. za cenu 25,- Eur.

Za lipicány po hřebčínech Evropy

Publikácie Národného žrebčína Topoľčianky, š.p.

Kniha Lipican a záprahy, Národný žrebčín Topoľčianky II.

 

 

kniha.jpg
Lipican, ktorého chov v Národnom žrebčíne Topoľčianky má dlhú tradíciu, predovšetkým z hľadiska uplatnenia v záprahovom športe, je zmapovaný v novej vydanej publikácii: Lipican a záprahy, ktorej autormi sú: Michal Horný – Martina Krajčírová. Táto publikácia je trojjazyčná (v slovenčine, nemčine a angličtine). Na 133 stranách sa zoznámite s chovom tohto najstaršieho kultúrneho plemena Európy, s jeho testáciou v záprahovom športe a klasickej jazdeckej topoľčianskej škole. Približuje nielen súčasne dianie ale aj históriu chovu plemena v Topoľčiankach. Kniha by nemala chýbať vo Vašej hipologickej knižnici. Kniha je bohato ilustrovaná množstvom farebných, ale aj archívnych fotografií, ktoré majú v tejto publikácii premiéru. Vhodná je tiež ako darček.

Cena: 12,- EUR s DPH

 


 

Národný žrebčín Vám ponúka II. diel knihy o Národnom žrebčíne Topoľčianky (plnofarebná), kriedový papier.
Autori: Michal Horný – Martina Krajčírová
Cena:  14,- EUR s DPH

 

 


 Všetky publikácie si môžete objednať na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

prípadne na adrese žrebčína:

 

 

Martausová Bohuslava
Oddelenie marketingu
Národný žrebčín Topoľčianky, š.p.
Parková 13
951 93 Topoľčianky

Darčeková poukážka na jazdu dvojzáprahom

 
Darčeková poukážka na jazdu dvojzáprahom
Teraz môžete darovať formou poukážky priateľom a známym možnosť vychutnať si prostredie zámockého parku z koča ťahaného lipicanmi. Cena poukážky je 50 € a platí pre 45-minútovú jazdu dvojzáprahom. Maximálny počet miest v koči je 4.  Jazdu si držiteľ poukážky objedná minimálne 2 pracovné dni vopred prostredníctvom kontaktov uvedených na poukážke. Platnosť poukážky končí 30. novembra príslušného roka. Od 1. decembra sa začínajú predávať poukážky na ďalší rok. Poukážky si môžete zakúpiť osobne v NŽ Topoľčianky v pracovných dňoch od 7:00 do 15:00, prípadne si ich objednať elektronickou poštou: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

90-te výročie založenia NŽ Topoľčianky - VIDEO

90-te výročie založenia NŽ Topoľčianky - VIDEO
 
  
90-te výročie založenia NŽ Topoľčianky - VIDEO